Ш А Н О В Н І   П А Н О В Е !

Прийміть моє офіційне запрошення до співпраці і довготривалих ділових партнерських взаємовідносин. ТОВ "Пріма-Сервіс" ЛТД реально проектує та поставляє в повному комплекті станції біологічної очистки стічних вод будь-якої потужності і будь-якого призначення: для населених пунктів; баз відпочинку; туристичних комплексів; підприємств нафтохімії, молочної і м'ясної переробки, обробки шкіри; лікарень, в тому числі інфекційних тощо.

Ми також можемо їх збудувати, запустити в експлуатацію, проводити сервісне гарантійне і післягарантійне обслуговування, навчаємо обслуговуючий персонал.

Застосовувані нами очисні споруди за новітніми технологіями з Євросоюзу поставляються від прямих виробників і сертифіковані в Україні, а також захищені патентом.

Показники очистки стічних вод за такими технологіями гарантуємо до параметрів і норм, регламентованих санітарно епідемічним і екологічним законодавством України.

Ми надійно вирішимо Вашу проблему очистки стічних вод і безкоштовно надамо досконале та розширене інженерно-фінансове обґрунтування, або ТО на кожний надісланий нам запит.

З повагою,
Генеральний деректор
ТОВ «Пріма-Сервіс» ЛТД О. Лесів

Товариство «Пріма-Сервіс»® є лідером в Україні по впровадженню та будівництву очисних споруд (біологічної очистки) каналізаційних стічних вод за технологією провідних фірм Євросоюзу.

Нашим головним завданням - є вирішення в комплексі проблеми очистки стічних вод, починаючи від виготовлення робочого проекту до виводу очисної споруди(ОС) на робочий режим.

Продукована ТОВ «Пріма-Сервіс» ЛТД біологічна очистка стічних вод за всесвітньо відомою технологією VFL дозволяє чистити стоки від 2 до 150000 еквівалентних жителів і більше, при потребі замовника. Обладнання і технологічні схеми, які використовуються для глибокої комплексної очистки стоків, перевірене часом, широко використовується у країнах європростору. Дана технологія пройшла міжнародну сертифікацію, одержала визнання сучасного стандарту в цьому сегменті. Вона запатентована в Україні, має сертифікат якості і позитивні висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи інституту ім. М.О. Марзеєва, щодо ввезення та використання на території нашої держави.

За технологією, яку репрезентуємо достеменно очищаємо стічні води від будь-яких джерел забруднення, в тому числі господарсько-побутових, промислових, аграрного виробництва і переробки.

Гарантуємо показники очищення стічних вод до нормативів встановлених українським законодавством.

Наш досвід – Ваше здоров’я.

© 1992-2021 Prima-Servis LTD. | Мапа сайту