Сервісне обслуговування

Сервісному обслуговуванню в нашій компанії приділяють особливу увагу. Ми виходимо з того, що купивши у нас обладнання Ви повинні бути повністю захищені від усіх несподіванок на довгі роки. Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо оптимальний варіант сервісного обслуговування в кожному конкретному випадку.

Можливі наступні види сервісного обслуговування:

  • Річне сервісне обслуговування;
  • Разове сервісне обслуговування;
  • Консультаційний виїзд сервісного інженера
Сервісне обслуговування проводиться в зручний для замовника час.

Клієнти, що укладають договір річного сервісного обслуговування працюють з «особистим» менеджером, який попереджає їх про наступний сервіс і допомагає вирішити всі виникаючі питання. Будь-які проблеми, пов'язані з роботою обладнання сервісна служба вирішує оперативно. У відділі сервісу організована Технічна підтримка клієнтів за телефоном (03431) 22-868; (099) 025-26-82, яка дозволяє вирішувати будь-які питання, пов'язані з експлуатацією, ремонтом та обслуговуванням.

Перелік робіт та періодичність сервісного обслуговування може варіюватися залежно від найменування і продуктивності очисного споруди. ТОВ «Пріма-сервіс» ЛТД бере на себе зобов'язання з безкоштовного усунення всіх несправностей, які не викликані порушеннями правил експлуатації очисної споруди, на протязі 2-х років від дня запуску очисної споруди. Заявки на ремонт приймаються за телефоном технічної підтримки (03431) 22-868; (099) 025-26-82.

Щоб виключити навіть короткочасний перебій в роботі або вихід з ладу очисного обладнання, ремонт споруди здійснюється фахівцями нашого сервісного відділу і виконується у короткочасні терміни.

Якісно і своєчасно виконаємо постгарантійне обслуговування очисного обладнання.

Для стабільної роботи очисної споруди тимчасове перевантаження її в процесі експлуатації не повинно перевищувати 10% від номінальної продуктивності.

Забороняється скидати у каналізацію будівельне сміття - пісок, вапно, собачу або котячу шерсть, гігієнічні пакети, полімерні матеріали. Такі матеріали, які не розкладаються - бактерії не їдять!

Забороняється скидати у каналізацію промивні розчини фільтрів для питної води та дезінфікуючих засобів, які містять такі окислювачі як марганець або хлор - бактеріям смерть!

Забороняється скидати у каналізацію кислоти, розчинники та інші активні хімічні реагенти, тому що вони можуть порушити процес біологічного очищення. Для підтримки біофлори в очисній споруді рекомендується використовувати біологічні м'які миючі засоби, що містять речовини рослинного походження. Каналізаційну систему чистити біоферментнимі препаратами. Не рекомендуються залпові скиди.

© 1992-2021 Prima-Servis LTD. | Мапа сайту